PROlift Centrum Konserwacji Dźwignic PROlift Centrum Konserwacji Dźwignic PROlift Centrum Konserwacji Dźwignic

Usługi

W celu utrzymania sprawności technicznej suwnic, wciągników, wciągarek oraz ich podzespołów zapewniamy swoim Klientom wsparcie techniczne, które obejmuje: fachowe doradztwo, indywidualne projekty i ekspertyzy techniczne, dokumentacje techniczno – ruchowe oraz kompleksowe odbiory UDT.
Naszym celem jest zapewnienie maksymalnie długiej żywotności dostarczanych przez nas urządzeń oraz dostępności do części zamiennych.
W trosce o pełną satysfakcję odbiorców naszych suwnic, posiadamy w Kłobucku magazyn części zamiennych oraz doskonale przeszkolony serwis.

Wykonujemy także:

Remonty i naprawy
- remont odtwarzający urządzenie dźwignicowe często umożliwia istotne wydłużenie okresu jego użytkowania. Nasza firma podejmuje się remontu każdego urządzenia z zakresu naszej działalności.

Modernizacje i konserwacje - modernizacja urządzenia dźwignicowego obejmuje zazwyczaj przegląd i konserwację konstrukcji stalowej i mechanizmów, wymianę elektrycznych układów napędowych i sterowania na nowe według opracowanego projektu. Ten sposób modernizacji pozwala znacznie wydłużyć okres pracy dźwignicy oraz wpływa na jej bezpieczeństwo.

Montaże - nasze ekipy montażowe dokonują montaży suwnic i innych urządzeń dźwignicowych przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i narzędzi do wykonywania połączeń śrubowych i spawanych.
 
Przeglądy techniczne - na życzenie klienta wykonujemy także okresowe przeglądy urządzeń dźwignicowych mające na celu ustalenie, analizę i ocenę faktycznego ich stanu technicznego. Daje to możliwość rozpoznania i usunięcia uszkodzeń w odpowiednim czasie. Podczas takiego przeglądu dokonuje się: oceny stanu i funkcjonalności całej instalacji elektrycznej i mechanicznej, analizy części zużywających się, ustalenia zakresu niezbędnych napraw i konserwacji. Raport z przeglądu technicznego daje szczegółowe informacje o usterkach i zagrożeniach, jak również pomaga ustalić niezbędne działania zapobiegawcze.

< wróć

ul. Bema 6; 75-662 Koszalin biuro@prolift-koszalin.pl