PROlift Centrum Konserwacji Dźwignic PROlift Centrum Konserwacji Dźwignic PROlift Centrum Konserwacji Dźwignic

Podnośniki 2-kolumnowe

Nussbaum Smart Lift to seria podnośników dwukolumnowych wyposażonych w synchronizację elektroniczną, a każda kolumna jest wyposażona we własny napęd. Podnośnik nie posiada ramy fundamentowej co ułatwia swobodny przejazd między kolumnami.

Mechanizm podnoszenia jest wyposażony w samosmarowne nakrętki z tworzywa sztucznego, na które producent udziela 5 lat gwarancji. Dostęp do wnętrza kabiny pojazdu nie jest utrudniony dzięki asymetrycznym ramionom (przednie ramiona obracane o 180º). Sterowanie podnośnikiem jest zintegrowane z kolumnami, a panel kontrolny z wyświetlaczem LED jest wbudowany w kolumnę.

Elektroniczna synchronizacja pozwala na równomierne podnoszenie wózków nośnych a zabezpieczenia w postaci dolnego/górnego wyłącznika zapewniają bezpieczną pracę pracownikom. Podnośnik jest zaopatrzony w gniazdko 220V i szybkozłącze sprężonego powietrza (wbudowane w kolumnę). Zabudowane w kolumnie silniki sprawiają, że praca z podnośnikiem jest cicha i bezpieczna (żadne elementy nie wystają poza pion kolumny), co w połączeniu z doskonałą estetyką wykonania sprawia, że podnośniki Nussbaum Smart Lift są niezwykle funkcjonalne i stanowią podstawowe wyposażenie każdego warsztatu.

Podnośniki 2-kolumnowe

< wróć

ul. Bema 6; 75-662 Koszalin biuro@prolift-koszalin.pl